הצללה במבוק / איפאה

מרכז חינוכי רמז – ארלוזורוב תא חיפוי חוץ- שמיים ירוקים

חיפוי חזיתות באמצעות לוחות במבוק או איפאה מאפשר קבלת נראות מיוחדת לחזיתות הבניין.אפשרות לבצע בתוך מסגרות ברזל או עמידה עצמאית בעזרת מוטות ברזל ארוכים החודרים את העץ.

HPL

היכל תרבות באיירפורט סיטי HPL

תכנון וביצוע חיפויי HPL במוסדות ציבוריים, בשטחים גדולים ובשיטות הרכבה מתקדמות, בליווי מהנדס החברה

אלומיניום

אלומיניום

אלומיניום דמוי עץ טבעי המוטבע על גבי פרופילי האלומיניום. רפפות המצלות על כל חזיתות המבנה והחלונות וע"י כך מקטינות את השימוש במיזוג אוויר פנימי. הצבע הינו חזק ובעל עמידות לשנים רבות.

BPC

חיפוי חזית בניין בBPC ברחוב מנדלשטם תל אביב- שמיים ירוקים

פיתוח חדשני להצללה BPC. קורות ורטיקליות, בעלות פרופילי אלומיניום ומעטפת של תרכובות במבוק ופולימרים.הבחירה המועדפת של האדריכלים לחיפוי חוץ.יתרונותיו הבולטים: עמידות לאורך זמן, ולא מצריך תחזוקה. החומר בעל מראה טבעי, ואינו מצריך קונסטרוקציה פנימית.

לובאים

נצבא סיטי ראש העין- חיפוי פנים- שמיים ירוקים

אנו מציעים מגוון רחב של חומרי גמר לחיפוי לובאים במגדלי מגורים, בנייני משרדים ומבנים יוקרתיים.במבוק, פורניר, אלון וחומרים רבים נוספים. בשנים האחרונות הפך הבמבוק לחומר הגלם המוביל בחיפוי פנים. במבוק מתוצרת GREEZU, משלב בין איכות גבוהה של חומר גלם, העומדים בסטנדרטים ובתקנים בינלאומיים, ובדרישות הגבוהות של אדריכלים מובילים בישראל. היישומים עם חומר הגלם שלנו, הינם אינסופיים, […]

נגרות אומן

GREEZU נגרות אומן

נגריית האומן של החברה הבינלאומית Greezu, מתכננת, מייצרת ומספקת מענה מושלם ויצירתי בתחום נגרות האומן, ועושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, טכניקות ייצור ודייקנות יוצאת דופן. אנו נכונים לכל אתגר ורעיון מקורי, מורכב ככל שיהיה, ולפרוייקטים גדולים.

חללי עבודה וריהוט משלים

פרויקט הסתדרות לאומית במודיעין- חיפוי פנים- חללי עבודה- מחיצות

עיצוב ותכנון חללי עבודה, עיצוב משרדים, חללים ארגוניים פתוחים, מרחבים עסקיים על ידי מחיצות מעץ, ייצור וייבוא שולחנות עבודה, חדרי ישיבות וכל המרחב הפנימי ובכלל זה גם תקרות, פינות ישיבה והמרחב הציבורי.

חיפויי קירות

מכון ויצמן רפואה השוואתית - קירות ותקרות אקוסטיים

אנו מציעים מגוון רחב של חומרי גמר לחיפוי פנים: במבוק, פורניר, אלון וחומרים רבים נוספים. בשנים האחרונות הפך הבמבוק לחומר הגלם המוביל בחיפוי פנים. במבוק מתוצרת GREEZU, משלב בין איכות גבוהה של חומר גלם, העומדים בסטנדרטים ובתקנים בינלאומיים, ובדרישות הגבוהות של אדריכלים מובילים בישראל. היישומים עם חומר הגלם שלנו, הינם אינסופיים, ועל כך יעידו הפרוייקטים […]

קירות ותקרות אקוסטיים

GREEZU קירות ותקרות אקוסטיים

תיכנון וביצוע קירות ותקרות אקוסטיות מעץ, עם חירור עדין או במרווחים בין הפנלים היוצרים את האקוסטיקה האידיאלית ובמחיר תחרותי.

אודיטוריום

ינקוביץ סימולציה רפואית אוניברסיטת בן גוריון

אנחנו מבצעים אודיטוריום קומפלט במוסדות לימוד גבוהים, מתנס"ים, בסיסי צבא, תאטראות ועוד. הביצוע כולל את כל השירותים: קירות ותקרות אקוסטיים, מעוגלים בכל מפרט, ריצפות, מדרגות עץ, במה ואת המושבים באולם.

דילוג לתוכן