מכירה סיטונאית

חיפויי קירות

מה יותר חשוב לכם- המראה החיצוני או תכונות החומרים?

כשאתם בונים אתם רוצים ליהנות מהטוב מכול העולמות, ואנחנו יכולים להגשים לכם את זה. כל חומרי הגלם אותם אנחנו מציעים הם במבוק מתוצרת GREEZU, המשלבת בין איכות גבוהה של חומר גלם, העומדים בסטנדרטים ובתקנים בינלאומיים, ובדרישות הגבוהות של אדריכלים מובילים בישראל. היישומים עם חומר הגלם שלנו, הינם אינסופיים, ועל כך יעידו הפרוייקטים שלנו. 

עכשיו אתם יכולים לבחור בעצמכם, על פי התכנון שלכם, ומתוך מגוון לוחות הבמבוק הקיים. כל הלוחות מגיעים באורך של 580ס"מ, וברוחב 14 ס"מ כסטנדרט, וניתן להגיע לאורכים ארוכים יותר, ללא חיבור אורך. אנו מספקים את לוחות הבמבוק להתקנה עצמית או עם בעל מקצוע. ניתן לבחור גוונים לפי קטלוג הצבע שלנו.

דקים

הבמבוק של GREEZU הוכיח להרבה אדריכלים שזהו החומר הטוב ביותר להחליף את עץ האיפאה. הבמבוק לדקים עומד בתקנים בינלאומיים של בניה ירוקה, ולא מצריך תחזוקה מיוחדת. היתרונות הגדולים של הבמבוק לדקים מתוצרת GREEZU הינו בעמידות שלו לאורך שנים, ובגמישות חומר הגלם המאפשרת לו להגיע גם בצורות מעוגלות. כל הלוחות מגיעים באורך של 5.80 מטר, בחתך 140/20 מ"מ כסטנדרט. ניתן להזמין בכל חתך.

פרקטים

התכונה החשובה ביותר כשמתכננים פרקט היא שישמור על צורתו לאורך שנים. לפרקט במבוק מראה יוקרתי, טבעי וחמים. בנוסף הוא חוסך באנרגיה, ומאפשר התקנה קלה ומהירה. פרקט במבוק  הוא ידידותי לסביבה, ותחזוקה עקבית מבטיחה עמידות לאורך שנים. עכשיו אתם יכולים לבחור בעצמכם, ממגוון לוחות הבמבוק הקיים. ניתן לבחור גוונים לפי קטלוג הצבע שלנו.

ריהוט חוץ

הייחודיות של הבמבוק מורגש היטב גם בתחום ריהוט הפנים. פרטי הריהוט מתוצרת GREEZU  מיועדים לעיצוב חללים וחדרים במלונות, מסעדות, משרדים ומרכזי מבקרים. אנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו

 

ריהוט פנים

דילוג לתוכן